NEREDZAMĀ MARGO

Ja jums liekas, ka Latvijas televīzijā būtu vajadzīgs jauns raidījums bērniem, tad šis video ir domāts tieši jums. “Neredzamā Margo” ir ideja, kas pirms laba laika tika izlolota Vides Filmu Studijā un joprojām atrodas attīstīšanas procesā. Tās rašanos rosināja skumjā apjauta par to, ko mūsu televīzijas kanāli piedāvā pašiem jaunākajiem skatītājiem, un vēlme kaut ko darīt, lai piedāvātu citu izvēles iespēju – labestīgu, pozitīvu, muzikālu iknedēļas TV piedzīvojumu, kas ne vien pozitīvi uzlādētu, bet arī atraisītu bērnus radošai pašizpausmei.

Sadarbībā ar studiju “Atom Art” un ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu tika izveidota raidījuma pilotsērija, kuru tad arī šeit nododam jūsu vērtējumam. Mums jo īpaši svarīgs ir jūsu bērnu viedoklis, tāpēc lūdzu šo video skatīties kopā ar viņiem. No jūsu atsaucības un intereses ir lielā mērā atkarīgs, kādā virzienā šis projekts – iknedēļas TV seriāls bērniem vecumā no 3 līdz 7 gadiem – attīstīsies tālāk. Mēs no sirds vēlamies, lai Latvijas bērniem rastos savi varoņi, ar kuriem kopā būt prieks uzaugt.

Projekta “Neredzamā Margo” radošā komanda:
Linda Olte – režisore
Inese Zandere – scenāriste
Margita Zālīte – idejas un mūzikas autore
Valdis Celmiņš – operators
Edmunds Jansons – animācija
Ergo – skaņas dizains
Ieva Veita – tērpu dizainere

Projektā piedalās arī aktieri Guna Zariņa, Tamāra Soboļeva, Alma Ziemele, Gundars Grasbergs, Mārtiņš Oliņš, Raitis Grīvāns un, protams, bērni.

Gaidīsim jūsu atsauksmes!

Skatīts 3,217 reizes