JUKONAS SKARTIE – kanoe ekspedīcijas piedzīvojumu filma.

Dārgie draugi…. dabas draugi! Liels man ir prieks šodien piedāvāt projektu kam ir vēsture, sava veida smeķis un garša – Jukonas kanoe ekspedīcija, precīzāk – “JUKONAS SKARTIE!”

Katrs liels notikums mūsu dzīvē izmaina mūsu dzīvi, un šis ir stāsts par šādu notikumu!  Jukonas piecinieks savu pirmo pieredzi guva, nu jau tālajā 2002. gadā ar kanoe laivām izbraucot slaveno un vēsturisko zelta drudža Jukonas posmu. Nu drudzis ir beidzies, bet ir vēsture un tās liecības. 2002. gada ceļojums mums bija liels notikums un tas izmainīja to kā mēs raugāmies uz pasauli, tas kā domājam un par ko domājam! No jukonas mājās braucām ar skaidru domu ka kādreiz ir jāatgriežas Aļaskā, Jukonas upē un jāaizairē līdz galam, līdz Beringa jūrai. Šī filma ir par atgriešanos un par komandu! 2008.gads, Aļaska, indiāņi, uz Jukonas satiktie un iepazītie cilvēki! Paskaties kā viņi raugās uz dzīvi! Ar šo braucienu mēs guvām lielu pieredzi un tapēc vēlamies dalīties ar tevi, kaut daļā no tā ko paši piedzīvojām!

Par šīs filmas tapšanu jāpateicas vienam no Jukonas skartajiem – Andim Pikānam, kurš diriģē loģistikas kompāniju KURBADS! Un tieši ar viņa atbalstu jau šopavasar mēs jums dabas un piedzīvojumu meklētāji nodosim vienu ekspedīcijas filmu par abām šīm Jukonas ekspedīcijām!  Viena upe, divas kanoe, pieci latvieši un spilgtākie notikumi uz 3000km garās Jukonas upes!

Šobrīd ir lielisks brīdis lai noskatītos esenci no 2008. gada “Jukonas Skartajiem!”

Dzīvojam dabā un nododam savu pieredzi tālāk!
Sandris Jūra operators un režisors

Skatīts 17,348 reizes