TE! EPIZODE 15

Trešajā jaunās sezonas raidījumā TE! redzēsiet kā Kolkā pēc tradicionālām metodēm top Kurzemnieku lepnums un Latvijas garantētā tradicionālā īpatnība – sklandrausis. Lauku sētā Ūši savu varēšanu to pagatavošanā pārbaudīs Dace Grimze.
Pauls Timrots dosies uz Smilteni, bet Marta ar Gustavu izskries pa Tukuma lidlauku, Zaļo kāpu un pētīs pa diviem pagastiem izpletušos Kaņieri. Viena no ezera lielākajām bagātībām līdz ar zivīm un krāšņām putnu sugām ir tā četrpadsmit salas.
Galvaspilsētas inspektorīte Māra vērtēs, kā pēc rūpnieka un mecenāta Augusta Dombrovska formulas: “Uz skaidru prātu caur zināšanām, uz skaidru prātu caur kultūru, uz skaidru prātu caur veselīgu dzīves veidu,” ir atjaunota kultūras pils Ziemeļblāzma un tās vēsturiskais parks. Stāstā arī atklāsies ar lauku šarmu apvītā Vecmīlgrāvja teritorija.
“TE!” veido VFS Films, Tūrisma Attīstības Valsts Aģentūra, LMT Latvijai un Latvijas Televīzija, lai apzinātu un atspoguļotu vietējās vērtības un masveidā popularizētu vietējo tūristu ceļošanu visās gada sezonās.

Skatīts 4,255 reizes