TE! EPIZODE 13

Pauls Timrots ravējot Latvijas tūrisma infrastruktūras nezāles, pirmo pārbaudīs Kurzemes rotu Kuldīgu. Raidījumā atklāsies, vai tās gandrīz butaforiskais greznums sader ar viesnīcu piedāvājumu pilsētā, cik labi tur strādā audiogids telefonā, un ar ko šī Ventas aptecētā pilsēta nekad nepievils ceļotājus.
Jaunatklājot Rīgu, Māra Kampernova nokļūs Centrāltirgus pagrabos, bijušajā dzelzceļa stacijā virs gaļas paviljona, un vienā no šaurākajām vietām tirgū – kapelā.
Dace Grimze stāstīs par gandrīz vienīgo saimniecību Vidzemē, kur no pašu izaudzētām sēklām bez mākslīgām stimulācijām gatavo kaņepju aizdaru. Saimnieki Jānis un Dzidra uzskata kaņepi par vienu no vērtīgākajiem, bet vismazāk novērtētajiem augiem Latvijā, un sižetā atklās gan to vietu LV vēsturiskajā mantojumā, gan iespējas.
Marta Selecka ar Gustavu Terzenu un zinātnieku Juri Smaļinski skatītājus uzrunās no Latvijas garākās “Lielās X alas”, ko tās atklājējs Guntis Eniņš pēc divdesmit gadu meklēšanas nosauca par savu dzīves lielāko brīnumu. Viņu ceļojums turpināsies Kuivižos kopā ar zvejnieku Jāni Krūmiņu.

Skatīts 5,417 reizes